מזון לכלבים וחתולים Dog-Performance

Dog Performance הוא מזון איכותי הנותן לכלב את כל המרכיבים הנדרשים ובמחיר משתלם יותר מאשר המותגים הפופולרים. המזון מותאם לכלבים בכל הגילאים ולכל הגזעים. Dog Performance מיוצר ומאוד פופולרי באיטליה ומורכב מחומרי גלם באיכות גבוהה. היום המזון נמצא ברוב מדינות אירופה והגיע גם לישראל.

Dog-Performance מה הסיפור שלהם?

הסיפור של Dog Performance התחיל עם מגדל כלבים שחיפש מזון איכותי שיתן לכלביו את כל המרכיבים הנדרשים ובמקביל המחיר סביר ביחס למותגי המזון הטובים ביותר הקיימים בשוק המזונות. לאחר שהבין שעלות רבה לצרכן נובעת מעלויות פרסום ושיווק הוא החל לפרסם את המזון בקרב חברים ומגדלים אחרים. תוך מספר שנים המזון תפס תאוצה ברחבי אירופה.

הסודות ההצלחה של Dog-Performance

סוד 1 – דוגפרפורמנס שמה דגש גבוה במזונותיה על הרכב החלבונים. יש לה מזונות עם רכיב גבוה של חלבון לכל הגזעים והגילאים והוא מצוין לכלבים בעלי פעילות גבוהה וכלבי עבודה.

סוד 2 – המזון של דוג פרפורמנס הוא יבש ולא רך וההחברה מסבירה כי מזון רך מידי נבלע בשלמותו ובכך נפגעת תזונתו של הכלב, מה שעלול גם לגרום להשמנה ולפגיעה במערכות הגוף. לעומת זאת, המזון היבש מאפשר לחיית המחמד לעיסה שתהפוך את המזון לעיסה שתספג בצורה טובה יותר ותביא לפיזור מטבי של הערכים התזונתיים בגופו וכך גם למצב בריאותי טוב יותר.

איך גם חיית המחמד שלכם יכולה להרוויח מ- Dog-Performance?

1. Dog Performance מזון לכלבים הוא בעל נוסחת חלבונים המאפשר לכל כלב מכל גזע ובכל גיל להרגיש ולהיות פעיל יותר. המזון מכיל מרכיב ראשון של בשר ושאר ריכיבים מזינים ונחשב למזון Super Premium. המזון מגוון מאוד ובעל היצע רחב של טעמים: עוף, טונה, כבש, בשר ללא דגנים, מזון מותאם לגיל ועוד.

2.CAT PERFORMANCE פותח על מנת לפתור בעיות אצל חתולים כמו חוסר תיאבון, בעיות עיכול ובעיות אלרגיות שונות. ואכן, המוצרים הותאמו בצורה כזו שתהיה להם טעימות כה גבוהה שגם החתול שלכם ירצה ללקק את האצבעות, וזאת תוך שימת דגש רב על איכות המזון ושמירה על מערכת עיכול בריאה.

3. חטיפים ומעדנים – לדוג פרפורמנס יש היצע גדול של פחיות, מעדנים ובסקיווטים מזינים ובטעמים שונים כמו :  כבש, עוף, סלמון, בקר, ירקות ועוד.