מזון לכלבים וחתולים Gosbi

גוסבי החלה את דרכה בשנת 2003 כתוצאה מהניסיון, הטיפול והידע שרכשה משפחת פארס-גראו שמאז 1975 מוקדשים לתזונת בעלי חיים. המנכ”ל, יצחק פארס גדל לצד עסקיהם של הוריו רמון ומריה מרסה ולמד את המקצוע מבפנים. מפעלי גוסבי נמצאים בספרד והיא יצרנית מזון לחיות מחמד אשר שמה לעצמה למטרה לספק שביעות רצון מוחלטת לכלבם ולחתולים באמצעות מענה תזונתי ברמה הגבוהה ביותר ללא התפשרות על איכות, תכף תבינו עד כמה!

Gosbi  מה הסיפור שלהם?

יצחק פארס המנכ”ל, בעל אופי יזמי שניכר אצלו עוד מצעירותו. בגיל 13 השתלט על עדר כבשים ובגיל 16 גידל חוות עופות. תשוקה, אהבה וכבוד לבעלי החיים שמלווים אותו עד עצם היום הזה ומניעים אותו לספק את המזון הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם. כרגע מונה גוסבי יותר מ -130 מוצרים המסופקים מידי יום  ליותר מ -20 מדינות. זהו עסק משפחתי, שנכון לערכיו, לא מפסיק להשתפר והוכחה לכך הוא המטבח החדשני ביותר למזון לבעלי חיים בדרום אירופה.

מפעלי החברה החדשים שהוקמו ב 2019 במטרה לשפר את האפקטיביות הסביבתית של המתקני המפעל, למזער את ההשפעה על הסביבה של תהליכי הייצור, לשפר את האפקטיביות הסביבתית של האריזות.

 

הסודות ההצלחה של Gosbi

חומרי הגלם בהם גוסבי משתמשים הם האיכותיים ביותר, והם כפופים לבקרה קפדנית של טוהר וכוח תזונתי לפני השימוש בהם. הבישול נעשה בשיטה ייחודית ומסורתית על ידי בישול איטי בטמפרטורה נמוכה. השיטה הזו מאפשרת לשמור על הויטמינים והמינרלים השונים מבלי לפגוע בהם. בנוסף הבישול מתחלק לשלושה שלבים כאשר בכל שלב מתווספים עוד קבוצת רכיבים אשר דורשת זמן בישול ספציפי. וכך  מעניקים לכל רכיב ורכיב את הצומת לב המגיע לו. הבקרה והשליטה הקפדנית בתהליך מבטיחה עמידה בסטנדרטים האיכותיים שגוסבי מתחייבת עליהם ו- 100% שביעות רצון!

איך גם חיית המחמד שלכם יכולה להרוויח מ- Gosbi?

1. סדרת גוסבי ללא דגנים  –  מזונות GOSBI GRAIN FREE מיוצרים ללא דגנים ועם בשר טרי, המאפשר לשמר את כל הטעם הטבעי של המרכיבים, ולהעשיר את הטעם ללא חומרי טעם וריח מלאכותיים, חומרים משמרים ונוגדי חמצון.

2. סדרת גוסבי אקסלוסיב – Gosbi Exclusive מזונות בלעדיים של גוסבי מיוצרים עם מרכיבים טבעיים איכותיים ביותר, המבטיחים עיכול מעולה וערכים תזונתיים אופטימליים המחזקים את בריאותו ורווחתו של הכלב.

3. סדרת גוסבי אוריג’ינל – Gosbi Original מזון טבעי ללא גלוטן, שילוב של מרכיבים ספציפיים במתכון מאוזן לקידום בריאות העין, הלב וכלי הדם, המערכת החיסונית והמעיים באמצעות אצות, פירות וירקות עשירים בנוגדי חמצון טבעיים. שימוש בבשר מיובש כמקור לחלבון איכותי להשגת עיכול של יותר מ 90%. 

4. סדרת גוסבי לייף – Gosbi life הרכב המוצרים של גוסבי לייף מבטיח שחיית המחמד שלך יכולה לקבל מזון המייעל את התרומה של חלבון, שומן, סיבים, ויטמינים ומינרלים, כך שיוכלו ליהנות מחיים ארוכים ובריאים.

5. סדרת גוסבי פרסקו – Gosbi fresko מזון רטוב של גוסבי פרסקו מאפשר לחיות המחמד לקבל אוכל טבעי באיכות גבוהה, המיוצר במפעל מזון לבני אדם, עם בשרים, דגים, פירות וירקות מבושלים בציר שלהם והופכים את התיאבון ליוצא דופן.