מזון לחתולים La-Cat

מזון לה קט כבר עשרות שנים בשוק והוא אחד המזונות הפופולריים ביותר בישראל. לאחרונה המזון עבר שינוי מרחיק לכת ותהליך ייצורו עבר מישראל לאירופה שם הוא מיוצר בתנאים יותר מחמירים בדבר איכות ובריאות. הוא עבר שינוי בכך שהמרכיב הראשון כעת בכל מזונות לה קט הוא בשר לא כמו בעבר. וגם האריזה שודרגה לשמירה על הטריות ובשקים הכבדים נוספה גם ידית נשיאה. 

La-Cat מה הסיפור שלהם?

מזון החתולים האהוב לה קט, פרי פיתוח משותף ישראלי-צרפתי-אמריקאי, יוצר במפעלי חברת ביופט בישראל מאז 1974.

המותג צבר שם בישראל והוא מאוד פופולרי.  

לאחרונה על מנת להקפיץ את המזון לרמה עולמית, החלו לייצר את המזון באירופה. שם הוא מיוצר בתנאים קפדניים, העומדים בקריטריונים מחמירים המשמשים לייצור מזונות לבני אדם. כיום כל מוצרי לה קט חייבים לעבור בדיקה קפדנית בכל שלבי הייצור השונים על מנת לצאת לצרכן הסופי. שלבי הייצור כוללים בדיקות קפדניות של טיב האוכל במעבדות, על ידי מהנדסי מזון ורופאים וטרינרים. המוצר עומד בתקני האיכות העולמיים תחת התקן האירופאי למזון בעלי חיים FEDIAF  ומאושר על ידי המחלקה לפיקוח על מזון בעלי-חיים במשרד החקלאות הישראלי. והטעימות של המזון פשוט ללקק את האצבעות.

הסודות ההצלחה של La-Cat

במפעל החדש באירופה, ובסיוע הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ומיטב מומחי התזונה האירופאים, כל המזונות שודרגו משמעותית.

הבשר הפך להיות המרכיב הראשון בכל מוצר, מה שמבטיח מזון מזין יותר, וטעים יותר.

הפורמולות החדשות של לה קט בריאותיות ביותר ומכילות חומצות שומן, אומגה 6 ואומגה 3 שידאגו שלחיית המחמד שלך תהיה פרווה בריאה ומבריקה מאוד. בנוסף המזונות כיום מעושרים במינרלים וויטמנים איכותיים.

רכיב סודי – החברה הכניסה רכיב מיוחד המסייע לשמירה על בריאות דרכי השתן שידועות כרגישות ביותר.

לסיכום , טרי , מזין ובריא.

איך גם חיית המחמד שלכם יכולה להרוויח מ- La-Cat?

1. המזון של לה קט עבר בשנים האחרונות שינוי מרחיק לכת ואיכותו השתפרה מאוד, וזאת כתוצאה ליישום תהליכי ייצור חדשים במפעל באירופה. השינוי נובע משני אספקטים: א. שיפור הטעימות כך שאף חתול לא עומד בפניו. ב. בשר הפך לרכיב ראשון והמזון הפך לבריא ואיכותי יותר.
לסיכום אם עד עכשיו חתולים העדיפו לה קט, אז היום הם כבר מחכים מחוץ לחנויות בתור 🙂

כל המתכונים החדשים של לה קט אינם כוללים צבעי מאכל והם עשירים בוויטמינים ובמינרלים וברכיב מיוחד המסייע בשמירה על בריאות דרכי השתן של החתול. זה אומר: הרבה יותר מזין, הרבה יותר בריא והרבה יותר טעים. האריזות גם הן זכו לשדרוג משמעותי וצויידו בזיפר לצורך שמירת הטריות בצורה מיטבית. וזה לא הכל כי השקים הכבדים יותר של משקל מעל 7 ק”ג נוספה להם ידית שזה מאפשר נשיאה בקלות. בקיצור zip it and take it wherever you go!

2. מעדנים איכותיים לכל חתול אפשרי ובכל טעם – מעדני בשר משובחים במרקם פטה מעודן המיוצרים מרכיבים איכותיים לפי פורמולה מיוחדת, המתאימים כפינוק לחתולים בררנים במיוחד. בנוסף ללה קט נתחוני פופולרים מאור מבשר משובח של נתחוני כבד וטלה, ברווז והודו ואפילו בקלה וסלומון. בקטגוריית המעדנים הקטנים ניתן למצוא מעדני 85 גרם – טעימים בטירוף, במרקם שרק חתולים אוהבים ומעניק להם פינוק משלים לארוחה מזינה ואיכותית. וגם ניתן למצוא את מעדני הפטה כבד 100 גרם המשלבים טעמים של עוףת סלמוןת בקר ועוד. ולקינוח…תוכלו למצוא במגוון מעדני החברה גם מעדני מוס 155 גרם של עוף, כבד, טונה ויש גם סלמון.

3. חטיפים – ללה קט יש היצע מגוון של חטיפים בטעמים מעוררי תאבון לכל כלב וחתול : כבש, עוף, סלמון, בטטה, אפונה וגזר, דלעת ועוד.